Klienci

Nasza firma przez wiele lat współpracy z Klientami może pochwalić się realizacją wielu ciekawych projektów. Nasze zaangażowanie i kwalifikacje pozwoliły nam uzyskać cenne referencje od naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z nich:

„Przez cały okres pracy nad projektem, mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo PC Soft. Współpraca z taką firmą daje komfort i bezpieczeństwo wspólnie prowadzonych działań. Dodatkowo efekt końcowy, jest aplikacją spełniającą w pełni oczekiwania naszej firmy oraz naszych klientów.”

IT System Solutions AG


„Dzięki współpracy naszych firm zostało wdrożone kompletne rozwiązanie służące do przeprowadzania, katalogowania oraz archiwizacji inspekcji kanalizacyjnych. System doskonale wspomaga naszą działalność. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne konsultacje dotyczące obszaru informatycznego naszej firmy. Firma "PC Soft" dała się poznać jako firma rzetelna, ambitna oraz terminowa. Wszystkie powierzone zadania wykonuje bardzo starannie. Jest konsekwentna w działaniu.”

Wolfgang Rausch GmbH & Co. KG